Banesa

Shitet nga: Kujtim 26 Nën 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines te Qafa ndertim i vjeter, ngjitur me Banken e Ljublanes. Banesa eshte ne katin e dyt dmth ballkoni i par sepse kati i par ska ballkon.
Banesa eshte e mobilume, gjithashtu vlen te ceket se Banesa ka dy hyrje dmth dy dyer qe dmth ka qen njera banes ndersa tjetra garsonierk dhe tani eshte komplet e bashkuar dhe keshtu eshte banesa me e madhe ne kete ndertes. Per me shum na kontaktoni ne numrin e poshtcekur. 2000 euro metri katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim