Banesa

Shitet nga: sef sejfullahu 30 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme per banim ne Prishtine. Banesa gjendet te kryqzimi mes Velanis dhe taslixhes, prane rruges kryesore. Gjendet ne katin e banimit, e mobilume dhe e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim