Banesa

Shitet nga: Remzi 26 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes ne tophane ne qira'200 euro katin e katert,uj rregullisht.lifti punon rregullisht.e mobilune dhe sapo e renovume,banesa asht tip top.pamje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim