Banesa73m2,kati7,qendrimi ditor+2dhoma gjumi

Shitet nga: valon 21 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e gatshme per banim, ka leje ndertimore,parkingje dhe kendi i lodrave per femije.Gjendet te shkolla pavarsia, lagja e spitalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim