Banesat - Mati 1 - Rruga B -..

Shitet nga: banesa 23 Gsh 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesat : - 65m2 -Kati 3 . Banesa ka pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - Rruga B afer Rrethit - Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane me siguri dhe kualitet .Posedojme Leje Ndertuese dhe Dokumentacionin perkates . Blerja direkt nga pronari , vetem bleres serioz flm. 045 509 404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim