Banesat -Bregu i Diellit- Mati 1- pran Rruges -B..

Shitet nga: banesa 25 Gsh 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa - 65m2 - Kati 3 , banesa ka pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - skaj Rruges - B - , Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane per siguri dhe kualitet .- I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. - Posedojme Leje Ndertuese dhe Dokumentacionin Perkates .- Blerja direkt nga pronari , vetem bleres serioz . Tel : 045 509 404 . Vetem edhe kjo banes ka mbet per shitje nese deshironi Kualitet ejani binduni vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim