Banesat me Qira - Mati 1 - skaj Rruges - B ..

Shitet nga: banesa 01 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
- Me Qira Banesa 90m2 - Kati 1 dhe 2) Pent-house 164m2 , banesat kane pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - prane Rruges - B afer Rrethit - Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane me siguri dhe kualitet . - Jane Komode dhe teper te IZOLUARA nga Zhurma dhe Kushtet Klimatike. Tel : 045 509 404 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim