Banesat e bardha

Shitet nga: Sherif 01 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xheladin Hana 34/35
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa i ka 87 m2 me mundesi rregullimi...organizimi eshte: dy dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine me trepezari, banjo, WC, shpajz, dy ballkona, dy korridore. Gjendet ne katin e peste (te fundit) dhe eshte ndertim i vjeter - banesat e bardha. per me shume me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim