Banesat e reja, Trio Construction, ne lag..

Shitet nga: TRIO CONSTRUCTION 12 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
NË LAXHËN ' KALABRIA ' FILLOI NDËRTIMI NJIKOSISHTE EDHE SHITJA E BANESAVE LUKSOZE SI DHE

SHITJA . ÇMIMET E BANESAVE SILLEN PREJ
M
750€ OBJEKTI KA LEJËN E NDËRTIMIT.

Llojet e banesave me metra katror janë këto në vıjım:b

Vetem 2 banesa (2+1) 84 m2, (3+1 )104 m2

Njıkosıshtë në shıtje janë edhe nënkulmet të madhësive të ndryshme.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim