Banesat luksoze në lagjën Muhaxherët në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EL CONSTRUCTİON SH.P.K. 12 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat luksoze ne lagjen Muhaxheret ne Prishtine, ndertim i kompanise El Construction - Derin Residence. Objekti eshte i pajisur me leje te ndertimitore dhe urbanistike. Ka qasje te lehte nga rruget kryesore te qytetit, ka orientim te preferuar per banim, ofron mundesi shume te mira per zhvillimin e jetes familjare me hapesira gjelberuese, shtigje per shetitje ,hapesira per loje dhe rekreim. Permban vendpakingje te mjaftueshme per qdo banese dhe lokale. Eshte i ndertuar me materiale me kualitative te ofruara ne treg.
Obejtki do te ofroje ryme elektrike 24 ore ne hapesirat e perbashketa , dhe ofron uje 24 ore nga rezervuaret.
Kompleksi banesor permban keto tipe te banesave:
- Banesa 39.40m2 ,dhoma 1+0
- Banesa 55.50m2, dhoma 1+1
- Banesa 79m2 , dhoma 2+1
- Banesa 83m2, dhoma 2+1
- Banesa 96.20m2, dhoma 2+1
- Banesa 97m2, dhoma 2+1
- Banesa 110.80m2, dhoma 3+1
- Banesa 114 m2, dhoma 3+1
- Banesa 122 m2, dhoma 3+1
- Banesa 127 m2, dhoma 3+1
- Banesa 131 m2, dhoma 3+1
Qmimi eshte 950 euro per m2, qmimi diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim