Banesat në Arbëri N.SH

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 24 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ekskluzive ne Arberi ne kompleksin e banesave Diari.
Nese keni deshire te jetoni ne kompleksin e banesave te stilit rezidencial, ne ofrojme banesa shume ekskluzive ne Arberi,
Banesat kane pamje dhe renditje shume funksionale, me stil shume atraktiv.
Banesat kane parking ne perdhese dhe bodrume nen nivelin e parkingut.

Banesat jane te siperfaqeve:
S=75.6m, ne katin e pare: Sallon kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo , 2 ballkona
S= 75.6m2 katin e trete : Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo , 2 ballkona
S=86 m2 kati i trete ; Sallon , kuzhine 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon terase 20 m2

Per shkak te urgjences banesat nga cmimi prej 850 eur m2 kane zbritje ne 770 eur m2.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim