Banesat në Prishtinë - N.SH. " A..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim me kiste banesat në Prishtinë , në komplekset më të bukura të qytetit : në kompleksin " RELAX 4 " dhe " " RELAX 5 " në lagjen "Bregu i djellit " dhe "Mati 1 " si dhe :

Në Fushë Kosovë afër shkollës " Mihajl Grameno " .

Banesat janë të sipërfaqeve të ndryshme dhe me çmime mjaft të volitshme.
Pjesmarrja me të gatshme 40% , me kiste për 3 Vite dhe për 5 Vite PA KAMATË.

Kemi zgjedhje për ju.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim