Banesat në Velani - Prishtinë

Shitet nga: Ardian 01 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne Prishtinë, ne lagjen Velania, tek semafori.
Banesa eshte ne fazen e fundit te punimeve, para perfundimit. Objekti eshte me leje ndertimi dhe i perket planit urbanistik te Lagjes se Muhaxhereve.


Shiten keto banesa:

1. Banesa 77m - kati 4.
2. Banesa 70m - kati 2
3. Banesa 67m - kati 6
4. Banesa 54m - kati 6
5. Banesa 54m - kati 8

Numrat per kontakt:

044/558-423 dhe 044/295-572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim