Banesat në qendër të Prishtinës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTN " Labi Com " 16 Gsh 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Duke filluar nga 46 e më tutje
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Filloi shitja e banesave me çmime shum të volitshme. Banesat janë me cilësi shum të lartë dhe me Standarde më të fundit Evropiane.
Banesat janë përball monumentit të Rugoves , ku pamja nga ajo pjes e jep që Prishtinën e ke në pëllëmb të dorës. Jemi të gatshëm të ju ofrojm qdo lloj informate të matutjeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim