Banesat në shitje në kompleksin afër sh.f.Pavarë..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 16 Krr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesat në kompleksin afër shkollës fillore Pavarësia Mati I në Prishtinë,Banesat janë të dimensioneve të ndryshme prej 61.7 m2, 66m2, 75.9m2, 85.6m2, 87m2, 113.3m2. Banesat janë të ndërtuara me standarte të larta,
Kompleksi banesor do të jetë i gatshëm më së largu 31.03.2015.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

TEK NE E GJENI ATË QË E KENI KËRKUAR GJATË

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim