Banesat ne Breg Te Diellit -lagjja mati 1 -Rruga B

Shitet nga: alban 11 Maj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat , Bregu i Djellit Mati 1 , Rruga B
Ndertes ekskluzive dhe ndertim shum te sigurt
Me te gjitha dukumentat ne rregull
Jane me Leje Ndertimi , Urbanistike
Eshte me ndertimet me te mira me standardet Europiane,
Posedojn Pllakat ne mes te kateve (Pllakat Anti Akustike Dhe termike) me standarde Europiane,
Ju garantohet qe nuk ndegjohet asnje zhurme,
Te gjitha materialet jan ekstra
Duke filluar nga izolimi i jashtem me Fasad 8cm
Dritaret te firmes se njohur gjermane GEALAN modeli i fundit 8.5cm, me 3 mbrojtse gome,
Parking 2 kate,
Ashensor prej Garazhde,
Nxemje individuale dhe qendrore ne dysheme, (50 vite) garancion,
Uje me rezervuar 24/7 (16 mij litra).
Por Pranoj vetur Deri ne 15,000 mij euro kurse te tjerat kesh.
Mund ta vizitoni Objektin Dhe te bindeni ne cilsin e saj .


Banesa 60 m2 Kati i 4-t Dhome dite + kuzhine, dhome te fjetjes 1, Banjo, Ballkon.

Banesa 65 m2 Kati i 3-t Dhome dite + kuzhine , dhome te fjetjes 1, Banjo, Ballkon.

Per me shum info kontakto 044116674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim