Banesat ne Breg te Diellit (65m2 dhe 44m2)

Shitet nga: Agron 13 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shes dy banesa ngjitura me njera tjetren ne Breg te Diellit (mbrapa qendres tregtare) , njera ka 65m2 ndersa tjetra ka 45m2, banesat jane na katin e 5-te, ka nxemje qendrore nga termokosi , jane te renovuara (banjo dhe dritaret), lifti punon qdoher. Banesat jane shume te pershtatshme per jetese (renditja eshte shume e rregullt) me mundesi bashkimi te dy banesave...shkolla eshte afer ,ambulanca, qendra tregtare, ka parking te mjaftueshem ne lagje ne te gjitha anet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim