Banesat ne Bregun e Diellit NSH'AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne Bregun e diellit Zona qender.
Objekti gjendet prane Auto rruges"B" fare prane rrethit te ish tregu i gjelbert.
Investitor dhe ndertues VG "Construksion", compani prestigjioze ne ndertime te larta.
Pallati ka komplet dokumentacionit juridik dhe teknik te nevojshem per regjistrim te banesave ne prona private me kontrata noteriale.
Banesat jane me dimenzione te ndryshem
Qmimet jane fikse nga 850-890 euro.
Objekti do te jete i gatshem ne pranvere..
Per me teper po ju japim edhe planimetrine e banesave ne link.
Per qdo informacion na kontaktoni ne tel;
NSH. "AKS AGENCY"
nr tel. 045 903 902 ose 044 361 089
e-mail.aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim