Banesat ne HIG - CENTER

Shitet nga: shpetim 14 Gsh 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 81.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Është një projekt I cili gjendet në bulevardin Enver Maloku lagja Mati 1 në Prishtinë, ku permban ne vete mbi 350 banesa dhe qender tregetare me Wellness.
Punimet e Dates : 10/8/2015
Tipet e Banesave:
1. 60,2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Lindje
2. 58.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, banjo, teras. Pamja Perendim
3. 80.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje
4. 81.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, teras. Pamja Perendim
5. 82.9 m2....Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, teras. Pamja Lindje
6. 83.7 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, WC,banjo, teras.
7. 84.4 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, Depo, teras, Pamja Lindje.
8. 87.5 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, Depo, teras. Pamja Perendim
9. 94.2 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femij, banjo, WC, depo, teras. Pamja Perendim
10. 115.9m/2..Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder me banjo dhe teras, dy dhoma gjumi per femij, banjo, teras.Pamja Lindje-Jug
Ju Garantojm:
KOMODITET
CILESI
SIGURI
HAPSIRA GJELBERUESE
FUSHA SPORTIVE
IZOLIM NDAJ ZHURMES
KURSIM GJAT TER JETES
Ne menduam per shendetin tuaj!
Tel . 044/ 144 – 724
e-mail: shpetimhoxha.ks@gmail.com
Shpëtim Memishi
MA MIRË SKA! E DINË TË GJITHË!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim