Banesat ne Kopleksin Nartel Lakrishte

Shitet nga: AKS Agency 31 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 040 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesatne lagjen Lakrishte-Prishtine
Banesat ndodhen ne kompleksin e banesave shume luksoze te Nartelit.
Siperfaqet e banesave jane te ndryshme dhe ne kate te ndryshme.
Kompanija NARTEL njifet me karakteristikat e ndertimit dhe cilesin e larte te kritereve te ndertimit
Ejani dhe binduni vete me kualitetin e banesave tona.
Kati I VII-te banesa siperfaqe 82 m2
Kati I X-te banesa ne Siperfaqe 82.50m2
Kati I XIII-te banesa ne siprfaqe 102.5 m2
Lamella B. banesa : 93 m2; 70 m2; dhe 46m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim