Banesat ne Lagejn Tophane nga AKS AGENCY

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten disa banesa ne Lagjen Tophane ne qender te Prihtines
Banesat ndodhen ne kate te ndryshme dhe me siperfaqe te ndryshme.
Apartamentet ndodhen ne Kompleksin Shpetimi 5
Ja po ju japim edhe llojet e banesave neper kate:
Kati I-re 92 m2; 65 m2;
Kati II-te 73m2; 65m2
Kati III-të 51m2;
Kati VII-t 80m2; 92m2
Kati VIII-të 80m2; 73m2
Kati IX-të 73m2; 92m2; 51m2; 65m2
Ejani dhe binduni me cilesin e ndertimit,
Per qfardo qe t'ju intereson na kontaktoni ne
nr. tel. 045 903 902 dhe 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim