Banesat ne Lagjen e spitalit

Shitet nga: shpetim 04 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat Ne lagjen e Spitalit duke filluar me nga :
1. 58.2 m/2, me nje dhome te gjumit nje sallon me kuzhine, nje ballkon, nje banjo
2. 80.2 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
3. 81.2 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
4. 82.9 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
5. 83.7 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
6. 87.4 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
7. 79 m/2, me dy dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )
8. 115.9 m/2, me tre dhoma te gjumit, nje sallon me kuzhine, dy banjo, nje ballkon, nje shpajze ( depo )

Projekti ne vete perban tre objekte dhe me qender tregtare e po ashtu ka edhe Wellnesin
Hapsir gjelberuese 60%
Uje, rrym, dhe lifti 24 ore ne dispozicionin tuaj
po ashtu do te keni ku mundeni te beni shopingun tuaj pa shpenzime tjera nga se ne qender tregtare do te keni resturantin, vetesherbimin, kendi e lojrave per femije, dhe shum biznese tjera.

Kontakto :
Shpetim MEMISHI
TEL. +377(0)44/ 144 - 724
VIB. +377(0)44/ 144 - 724
TEL. +386(0)49/ 538 - 184
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim