Banesat ne Prishine nga NSH. "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 09 Krr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesat ne Kompleksin SEMITRONIX
Pallati eshte komplek afaristo banesore dhe i ndertuar me kritere me moderne ndertimore.
Banesat ndodhen ne katin e dyte te banimit dhe kane siperfaqe 63m2 dhe 92 m2
Renditja ebaneses eshte: sallon me kuzhie, dy dhoma gumi, banjo e madhe, koridor dhe terase.
Banesa ka sistemin e grohjes VAILLNAT , furnizohet me uj 24 ore .
Banesat posedojne edhe parkingun me menagjim te kamerave ne bodrumin e pallatit.
Ndertesa ka dy hyrje te integruara dhe dy ashensor me Vieo vezhgim
Objekti ka mirmbajtej te perditshme higjenike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim