Banesat ne Prishtine

Shitet nga: Meriton 26 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
shiten banesat ne top-hane ne prishtin me leje ndertimi banesat jan ne katin 3 -4 dhe 6 me ka 85m2 katror posedoj sallon+kuzhin 2 dhoma gjumit banjo shpajz ballkon
qmimin ja bon sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim