Banesat ne kompleksin NARTEL LakrishteS=102m2

Shitet nga: AKS Agency 23 Maj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesatne lagjen Lakrishte-Prishtine
Banesat ndodhen ne kompleksin e banesave shume luksoze te Nartelit.
Siperfaqet e banesave jane te ndryshme dhe ne kate te ndryshme.
Kompanija NARTEL njifet me karakteristikat e ndertimit dhe cilesin e larte te kritereve te ndertimit
Ejani dhe binduni vete me kualitetin e banesave tona.

Kati I XIII-te banesa ne siprfaqe 102.5 m2

Qendra Tregtare Nartel është projekti më i fundit i Kompanisë Nartel. Projektimi dhe ndërtimi është bërë duke shfrytëzuar metodat dhe mjetet më bashkohore të ndërtimit. Qendra Tregtare, do të tërheqë vizitorë nga afër dhe larg dhe do të bëhet pjesa më interesante e kryeqytetit, duke ofruar për konsumatorin kënaqësinë e blerjeve dhe argëtimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim