Banesat ne lagje spitalit mat 1 Rruga B

Shitet nga: Nttp 02 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 80m2 75m2 63m2 90m2 101m2 105m2 95m2 88m2
Sipërfaqe: 101 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat tek lagjja spitalit mat 1 rruga B banesat jon ndertim i ri me te gjitha kushtet per banim ka parkinge te mjaftushme si dhe garazhda
Banesat kan keto siperfaqe 57m2 63m2 70m2 79m2 80m2 88m2 90m2 110m2 111m2 112m2. Ju mir presim 049-874-878 qmimet me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim