Banesat ne lagjen mati 1 mbrapa nderteses se roy..

Shitet nga: Sokol 03 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat 1 dhomshe. 2 dhomshe dhe 3 dhomshe ne kate te ndryshme dhe me siperfaqe m2 te ndryshme. Banesat jan shum te mira.
Vlenë të ceket se banesat jan me leje ndërtimi,dokumentacion krejt në rregull po ashtu kan parkin dhe garazha.

QMIMI 750 Euro m2 I diskutushem

Per me shum informata kontaktoni:
044675818
+38649158242 - viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim