Banesat ne shitje, Kompleksi ROYAL,L.e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA 17 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesat ne shitje , ne kompleksin e njohur banesore ROYAL, ne lagjen e spitalit, prane rruges B.
-68 m2,
-87 m2,
-92 m2
-117 m2
infrastrukture komplete uje 24 ore nxemje me Termokos 24 ore lift dhe hyrje me mirembajtje te rregullt
Agjensioni Rezidenca: 044 165 616, 044 173 593
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim