Banesat ne shitje

Shitet nga: Jusuf Pllana 04 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shes banese dhe podrum qe se bashku kan mbi 100m2 dhe gjinden ballperball shkolles filore Dardania ne Prishtine. Pronari Shqiptare dhe me dokumentacion te rregullt. Marr ne konsiderat vetem offerte serioze. Ju Falemnderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim