Banesat per vetem 10% pages me kontrat

Shitet nga: liridona Sot 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Enver Maloku
Komuna: Prishtinë
Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat
Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE
Ratat mujore i caktoni JU


Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa


Andaj me lejoni qe ne vazhdim tua prezantoj Banesat qe ne i kemi per shitje:

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim