Banese + Garazh dhe Depo, 45.000 Euro, Mati 1

Shitet nga: . 06 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje

Sallon me Kuzhin
Dhom gjumi
Banjo

E gatshme per banim

Shitet nga nenkontraktori

Negociohet Cmimi

Per inf ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim