Banese / Lokal ne Prishtine - Dardani (Shih pers..

Shitet nga: Agim Kadriu 09 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Vetëm banesa përfshinë 74 m2 sipërfaqe neto (pa mure) dhe përmbanë 1 qëndrim ditor (sallon), 2 dhoma, 1 kuzhinë, 1 trepezari, 1 banjo, 1 ballkon dhe koridor.
Para hyrjes në banesë është gjithashtu një para-koridor për këpucë.
Banesa ka edhe një qilar (vesheraj) 16 m2 - privat në gjysmë katin e parë. Gjithashtu ka edhe bodrumin e saj privat nën përdhesë.

E tërë banesa është shumë e përshtatshme dhe ka potencial për tu shfrytzuar si lokal, pasi që ka dalje në të dy anët e kompleksit banesor dhe ndodhet në katin përdhesë.

Ambienti i ngushtë rrethues i banesës përmbanë parkingje, platonë e banesës (terasë), park dhe hapësira për fëmijë, dhe sallë sportive.

Banesa gjendet në lagjen Dardania të Prishtinës, afër shkollës fillore "Dardania", në rrugen e Bashkësisë së 3'të Lokale.

------ -
Fotografitë e bashkangjitura janë të realizuara gjatë stinës së dimrit në dhjetor dhe janar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim