Banese 2 dhomëshe 68m2, kati 8 Kodra e Diellit

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 03 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe 68m2, kati 8 (ashensori punon), në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e kuqe) afër sh.f. Ismail Qemajli. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndarë, 1 dhomë të fjetjes, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor.

Ndertim i vjeter.
Çmimi: 70.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim