Banese 91m2 / kati i dyt perfekte

Shitet nga: banesa 13 Mar 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa prej 91 metra katror ne Fushe Kosove afer shkolles mihail grameno. banesa eshte ne katin e dyt - me pamje nga lindja. posedon dy dhoma dhe kuzhinen e veqant si dhe sallon te gjere si dhe ballkon me dy dalje nga dhoma e fjetjes dhe nga salloni. banesa eshte e projektuar dhe dizajnuar ekstra. nga brenda ka ndryshime shtes-material me te forte qe e dallon nga projektet e tjera te nderteses. ka dokumentacion te rregullt kadastral si dhe ka ashensor.. per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne numer telefoni 045532636.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim