Banese (afer amb. zvicrre) me me te madhe ne Mat

Shitet nga: Haxhi 26 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
nderroj baneseN afer Hotel Afes ne lagjen muhagjerve me 50 m2 dhome kuzhine dhe nje dhome gjumi.E nderroj me nje me te madhe ne lagjen e spitalit apo Mati. Paret qe ishtoji jap menjehere ne dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim