Banese lagja kalabri afer-europrintit

Shitet nga: afrim 15 Tet 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa kati 2 te,ka ni sallon me kuzhine,ni dhome gjumi,koridor,banjo,ballkon,ka lift dhe hyrje me kod citofonik,qmimi me mobilje dhe aparate teknike 40.000euro,pa mobilje qmimi 38.000euro mund te kontaktoni 049186955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim