Banese me qera, Bregu i Diellit.

Shitet nga: Drenushe 20 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 74m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania. Preferohen familjarë ose studente. Çmimi 300 euro. Kontakt : 045 557 437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim