Banese ne Prishtine,ndrrim me veture

Shitet nga: Adi 11 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e spitalit
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Prishtine ne lagjen e spitalit perballe celsi point te furra parajsa,eshte 51m2 ne katin perdhese,nuk jeni te nvarur as nga shkallet as nga lifti.
Ka dhome gjumi,sallon,kuzhin,koridor,banjo,shpajz.
Gjith dokumentacioni ne rregull.
Qmimi 36mije euro,30mije kesh dhe tjerat nje veture mbi vitin2004 si kompenzim.

044813331(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim