Banese ne Ulpiane

Shitet nga: Vegim 01 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Ulpiane ne katin e 3 me perdhes, banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine.
Eshte e renovuar plotesisht ka nxemje qendrore me rryme, klima, e mobiluar etj.
Mirepresim blerese serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim