Banese ne mat1 katin e 4 ndertim i ri.

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne mat1 katin e 4 ndertim i ri hapsira 86m2 qmimi per m2 kushton 800€ banesa permban dhom dite dhe dy dhoma gjumi per info meshum lajm 044-778-169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim