Banese

Shitet nga: Bejte Cakaj 12 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit. Te banesat e Bardha afer Maxi Market. Banesa eshte ne katin e 4.

Banesa eshte e renovuar dhe e ridizajnuar brenda.
I ka 3 dhoma te gjumit. Nje dhome standarde te gjumit dhe dy te tjera me te vogla (te pershtatshme per femije).

Gjithashtu ka dhomen e dites se bashku e kuzhinen.

Banjo eshte e re. E rregulluar para nje muaji.

Eshte ndertim i vjeter dhe ka 60m2

Informatat ne tel:
044423413
044152188
049115822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim