Banese 103m2,kati I,e rinovuar dhe mobiluar-Qender

Shitet nga: Fidan 18 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hajdar Dushi, Qender
Sipërfaqe: 103 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 103m2 ne katin e I ne qender te Prishtines, ne ndertesen e larte perballe Qendres se Regjistrimit Civil ne Prishtine.

Banesa eshte e rinovuar, me dyer, dritare, banjo, wc dhe te gjitha elementet ne te jane te reja. Banesa i ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madhe me kuzhine dhe tryezari, 1 WC, 1 utilit, 1 banjo dhe 2 ballkona/terasa.

Banesa shitet me gjithe mobilet dhe eshte shume e pershtatshme per banim dhe afarizem.

Per me shume shihni fotot ose telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim