Banese 113m2 Breg Diellit, Mati 1, Qmimi 650€ m2

Shitet nga: Banes 15 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e diellit Mati 1
Banesa ka 3 Dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhin, banesa gjindet perball Tregtis.
emri i kompanis NAKI TRADE kati i dyt 113m2
Qmimi 650€ metra katror
nuk ka mundesi ndrrimi Shitet veq me kesh.

Info: 045527815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim