Banese 118m2 ne qender te INTEREMINIEX kati III

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 700 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender (ndertesa e re afer INTEREMINEX)
Kati i II-te
Ka sallon, kuzhine, tri dhoma te fjetjes, banjo, ballokon
Lokacioni eshte qendror dhe afer te gjitha institucioneve arsimore, shendetesore, administrative...

Çmimi esahte 1150 euro per meter katror (gjithsej 135700 euro)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim