Banese 120m ne Royal- Kati i 4-skaj rruges B

Shitet nga: Royal 27 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Royal
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe 120 m2 ne kompeksin Royal; komplet e mobiluar lukosze. Kati 4. Salloni shume i madh afer 50m2, 3 dhoma gjumi, 2 banjo,2 koridore, nje ballkon te madh. Salloni ka pamje nga lindja edhe nga perendimi(pamje nga parkingu dhe rruga b) ndersa dhomat e gjumit te triat jane nga lindja 100%(dmth me pamje nga parku prapa dmth qetesi absolute dhe diell qe nga lindja). Banesa shitet me mobilje, Cmimi fiks 125.000.


Rojal, Royall,Rojall,Rojallit, rruga B, bregu i diellit, royal, dervisholli, prishtine, shtepi, banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim