Banese 177m2 ne rrugen B

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

157 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 177 m2
Komuna: Prishtinë
Banese e madhe ne rrugen B ne Mat1 Prishtne
5 dhoma, sallon, kuzhine, 4 dhoma te fjetjes, banjo wc, ballokona
Kati dyte
Ndertim i ri modern
Ka parking jashte por edhe mundesi per me e ble parkingun dhe nje depo ne bodrum

Çmimi 890 euro per m2

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim