Banese 182 metra katror ne Ulpiane perballe ish ..

Shitet nga: Erxhymeni 21 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 182 m2
Komuna: Prishtinë
Banese 182 metra katrore ne Ulpiane perballe ish Mocartit. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje:
4- dhoma te fjetjes
2- banjo
2- ballkona
1-sallon
1-dhome trapezarie
1-kuzhine te veqante
Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit.
Banesa eshte e leshuar me qira per 5 vitet e ardheshme.

shitet nga pronari.
049141050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim