Banese 2 dhomeshe me qera

Shitet nga: Fara 28 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Banesa 2 dhomeshe posedon : 1 dhome gjumi ,1 sallon(kuzhine) ,koridor dhe banjo. Banesa eshte e mobilume , kati perdhese dhe me nxemje qendrore funksionale gjate stines se dimrit.Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra.Ne qmim perfshihen ; nxemja ,uji,mbeturinat ,interneti .

Mob.Viber +37744503689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim