Banese 2 dhomëshe 66m2 Mati 1 lagjja e Spitalit,..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (lagjja e Spitalit, te rrethi) me sipërfaqe 66m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

Banesa është ndërtim i ri, ka ngrohje qendrore me Termokos, ujë 24 orë me rezervuar, lift me kartelë dhe me interfon. Shitet pa mobile, vetëm kuzhinën dhe banjon.

Çmimi: 60.000€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim