Banese 2 dhomeshe me qera

Shitet nga: Fara 23 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 1 dhome gjumi ,1 sallon(kuzhine) ,koridor dhe banjo. Banesa eshte e mobilume me te gjitha paisjet dhe me nxemje qendrore funksionale gjate dimrit.Banesa gjindet tek Xhamia e Llapit ose 10 min nga qendra.Qmimi 170 euro.Ne qmim hyjne ; nxemja ,uji,interneti .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim